fashionandtravel.hu
Diamond Models RiverCast Medzinárodná modelingová a castingová agentúra

Vítame vás na stránke Diamond Models Rivercast !

Novinky, oznamy

Naša agentúra neustále hľadá modelky-ov a hostesky na domáce a zahraničné práce.Ak si chceš vyskúšať pôsobenie v oblasti modelingu prihlás sa, a zúčastni výberového kola!

csting

Casting sa uskutoční každý piatok od 15:00 do 18:00 v modelingovej agentúre Diamond Models RiverCast.
Adresa: Michalská 3, Bratislava – Staré Mesto 811 01 ( v Michalskom dvore, ktorý nájdete vedľa obchodu United Colors of Benetton)

Medzinárodná spolupráca

Diamond Models RiverCast spolupracuje s mnohými zahraničnými modelingovými agentúrami, medzi ktoré patrí aj svetovo uznávaná agentúra Elite Model Management v Thajsku. Pravidelne hľadáme nové tváre a zverejňujeme ponuky práce.

Módne magazíny

Vďaka úzkej spolúpráci s mnohými módnymi magazínmi a časopismi sa naše modelky neustále objavujú na ich popredných stránkach. V exkluzívnom módnom magazíne Fashion and Travel sa objavujú výhradne modelky a modeli agentúry Diamond Models Rivercast Click.

Katalógy

Naše modelky sa nezúčastňujú len na módnych prehliadkach, ale dostávajú príležitosť nafotiť módne katalógy pre našich partnerov.
Nedávno sme spolupracovali so značkami spodnej bielizne Fraxini, Nico a Monic. Okrem toho sa fotil katalóg večerných šiat Kyra a rôzne katalógy obchodných sietí.
Modelky Diamond Models RiverCast reprezentujú tak domáce ako i rôzne svetové značky a obchodné siete.

VideoLightBox Gallery generated by VideoLightBox.com


 

Informácie

Pozorne si prečítaj tieto informácie !